Yhteystiedot

Biotus Oy, Tiilenlyöjänkatu 5, 30100 Forssa

Biotuksen Närpiön toimipiste: Simhallsvägen 5, 64200 Närpes

Ammattiviljelijät

Puh. (03) 438 3195

info@biotus.fi

Puutarhaharrastajat

050 309 0810

tarhurinapu@biotus.fi

Betjäning på svenska

050 329 9659

esa.palmujoki@biotus.fi

Heini Koskula

Neuvonta ja markkinointi

040 570 3536

heini.koskula@biotus.fi

Marika Linnamäki

Torjuntaeliötuotanto ja neuvonta

050 313 8368

marika.linnamäki@biotus.fi

Wilhelmiina Kallio

Neuvonta (Avomaa, marjat ja vihannekset)

044 7829904

wilhelmiina.kallio@biotus.fi

Esa Palmujoki

Rådgivning och marknadsföring

050 329 9659

esa.palmujoki@biotus.fi

Heli Horppu

Tutkimus, neuvonta ja tuotanto

045 153 5415

heli.horppu@biotus.fi

Mari Uusitalo

Laskutus

050 309 0810

mari.uusitalo@biotus.fi

Katrianna Leino

Tarhurinapuvastaava, logistiikka, tuotanto, nettisivut ja sosiaalinen media

050 309 0810

katrianna.leino@biotus.fi

Annaliina Hietanen

Torjuntaeliötuotanto

(03) 438 3195

annaliina.hietanen@biotus.fi

Mirja Aate

Tuotantoapulainen

Sari Juvonen

Torjuntaeliötuotanto, näytteet ja punkkianalyysit

(03) 438 3195

sari.juvonen@biotus.fi

Jan Hulshof

Toimitusjohtaja

040 571 8322

jan.hulshof@biotus.fi

Yhteystiedot

BIOTUS OY

Tiilenlyöjänkatu 5
30100 FORSSA

Puh. (03) 438 3195 / 040 5703536
info(at)biotus.fi

Biotus

TarhurinApu

Biotus Oy:n sivuston teksti ja kuvat
© Biotus Oy / valokuvaajat

Y-tunnus 1840555-9